Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • PTPR
  • PTPR
  • PTPR
  • PTPR

VI Kongres Polskiej Rady Resuscytacji

włącz .

Zapraszamy do wzięcia udziału w VI Międzynarodowym Kongresie Polskiej Rady Resuscytacji, który odbędzie się w Centrum Hotelowo-Konferencyjnym „Witek“ (www.hotelwitek.cpm.pl) w Krakowie w dniach 22-23 Maja 2014 roku pod hasłem: Jak zwiększyć przeżywalność pacjentów w stanie bezpośredniego zagrożenia życia?

Polskiej Rady Resuscytacji

Kongres odbędzie się w ramach obchodów Jubileuszu 650-lecia Uniwersytetu Jagiellońskiego w trzecim roku od chwili publikacji Wytycznych Resuscytacji 2010 oraz rok przed wydaniem Wytycznych 2015 i będzie okazją do wymiany doświadczeń zarówno w implementacji Wytycznych 2010 jak i dyskusji nad możliwymi zmianami w Wytycznych Resuscytacji 2015. Tematyka VI Międzynarodowego Kongresu Polskiej Rady Resuscytacji Kraków 22-23 maja 2014 r. http://www.kongres.prc.krakow.pl/