Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • PTPR
  • PTPR
  • PTPR
  • PTPR

Spotkanie grupy dyspozytorskiej

włącz .

 

 

 

W związku z utworzeniem Grupy Dyspozytorskiej przy PTPR i rozpoczęciem działalności organizowane jest pierwsze spotkanie organizacyjne, które ma na celu opracowanie programu działania , spraw dotyczących pracy dyspozytorów medycznych. Na spotkanie zapraszamy członków PTPR, pielęgniarki/rzy/ pracujących na stanowisku dyspozytor medyczny, sympatyków PTPR, ratowników medycznych (dyspozytorów medycznych).
W związku z zaistniałymi w ostatnim czasie zdarzeniami dotyczącymi między innymi dyspozytorów medycznych spotkanie jest sprawą priorytetową.
Termin spotkani zaplanowano na dzień 18.03.2013 w Krakowie.
W związku z potrzebą zarezerwowania sali spotkania prosimy o wcześniejsze zgłoszenie swojego udziału do dn.10.03.2013 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dokładne miejsce i godzina spotkania zostanie podana w najbliższym czasie.

Serdecznie zapraszamy w imieniu PTPR Grupy Dyspozytorskiej
Marek Kobierski