Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • PTPR
  • PTPR
  • PTPR
  • PTPR
  • VIII Konferencja

Udary mózgu - postępowanie przedszpitalne

włącz .

Zapraszamy do udziału z konferencji szkoleniowej:
Udary mózgu-postępowanie przedszpitalne.
Dla członków PTPR na podstawie legitymacji obniżona opłata 149,00PLN.
Zapraszamy. 

PTPR

Zgłoś się już dziś!
Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji szkoleniowej: Udary mózgu - postępowanie przedszpitalne, która odbędzie się w Krakowie, w dniu 6 lutego 2016 roku.

Celem spotkania jest podsumowanie najnowszych doniesień naukowych w leczeniu udarów mózgu oraz utrwalenie wiedzy i umiejętności w postępowaniu ratowniczym u pacjentów w stanie zagrożenia życia związanego z udarem.

Konferencja szkoleniowa adresowana jest zarówno do pracowników systemu Państwowego Ratownictwa Medycznego, lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, jak również do wszystkich innych osób pracujących i kształcących się w obszarze medycyny ratunkowej, w tym studentów kierunków medycznych.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszenia on-line wraz z programem znajduje się na stronie internetowej konferencji pod adresem:www.zizce.edu.pl/udary/

PTPR Facebook