Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • PTPR
  • PTPR
  • PTPR
  • PTPR

szkolenie e-learningowe w zakresie postępowania w przypadku wystąpienia u osoby poszkodowanej stanu hipotermii

włącz .

Szanowni Państwo, 

Zwracam się z uprzejmą prośbą o wyrażenie zgody i zakwalifikowanie darmowego szkolenia   e-learningowego w zakresie postępowania w przypadku wystąpienia u osoby poszkodowanej stanu hipotermii jako oficjalnego obowiązkowego szkolenia.

Informuję, iż Pan prof. dr hab. med. Jerzy Robert Ładny â Konsultant krajowy w dziedzinie medycyny ratunkowej przyznał 5 punktów edukacyjnych dla ratowników medycznych za udział w szkoleniu internetowym pt.:  Akademia Hipotermii&;, realizowanym zgodnie z zapisem § 6 ust. 3 rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 14 czerwca 2007 r. w sprawie doskonalenia zawodowego dla ratowników medycznych (Dz. U. z 2007 r., Nr 112, poz. 775).


Szkolenie organizowane jest za pośrednictwem platformy e-learningowej oraz zakończone testem sprawdzającym wiedzę uczestników.

Dostęp do platformy e-learningowej oraz udział w szkoleniu jest całkowicie bezpłatne.


Strona szkolenia www.akademia.hipotermia.edu.pl


Z wyrazami szacunku, 


Tomasz Darocha